به نام خدا
برنامه نویسی php را به صورت کاملا حرفه ای یاد بگیرید

1.آموزش طراحی یک cms اختصاصی بوسیله php و برنامه نویسی
2.تغییر و تحلیل اسکریپت
3.راه اندازی سایت بدون نیاز به دانش برنامه نویسی
4.فارسی سازی قالب ها
5.مشاوره در زمینه طراحی نرم افزار های تحت وب و وبسرویسها

هفت سال سابقه در زمینه طراحی وب

 

آموزش طراحی نرم افزار اندروید بوسیله b4a

1.بصورت ساده یاد بگیرید نرم افزار اندروید بسازید

2.ارتباط با دیتابیس

3.استفاده از سنسورهای گوشی

4.ارتباط با سرور ها 

و...

 

پروژه محور و کاربردی طبق نرم افزاری که قصد درست کردن آن را دارید

آموزش در منزل خودتان

تخفیف ویژه برای کلاس های گروهی

حداکثر نفرات هر گروه 5 نفر
رستگار


دو فضايي شدن مسائل اجتماعي و کدهاي اخلاقي(2)

مقدمه: ظهور فضاي دوم زندگي و ضرورت اخلاق

با پيدايش صنعت چاپ، فضاي دوم ارتباطي آغاز به کار کرد که فرد را به صورت روزانه در فضاي دوم قرار مي داد که از آن به فضاي رسانه اي تعبير مي شود. پيدايش راديو و تلويزيون، حلقه ي رسانه هاي توده اي را از رسانه ي نوشتاري به رسانه ي صوتي و تصويري توسعه داد و فضاي دوم را تحقق گسترده تري بخشيد. پيدايش رسانه هاي جديد، حلقه ي جديد شبکه هاي ارتباطي (کوواليک(3)، 2009) را ايجاد کرد که همه ي جامعه ي جهاني را به يکديگر متصل ساخت. به ميزاني که جمعيت متراکم تر با تنوع فرهنگي، ديني و قومي بيشتر در فضايي جمع شوند، به همان اندازه مسئله ي روابط اخلاقي اهميت بيشتري پيدا مي کند.

تعریف روشنی از "وب 2" وجود ندارد. اجازه دهید آنرا با طرح چند مثال و مقایسه، بیشتر بشکافیم. در "وب 1" سایتهایی توسط گروه کوچکی از تولید کنندگان محتوا برای خوانندگان بسیار راه اندازی شد. خوانندگان اگر درباره ویندور اطلاعات می خواستند به سایت مایکروسافت مراجعه می کردند، اگر خبر می خواستند به CNN سر می زدند و مواردی از این قبیل. به مرور زمان خوانندگان علاوه بر خواندن شروع به نوشتن کردند. مسیر وب به گونه ای شد که اشخاص تمایل بیشتری برای انتشار محتوا در وب پیدا کردند. آنها نظرات شخصی خود را منتشر کردند، از تجربیاتشان نوشتند، تحلیل کردند و همینطور آموزش دادند. در نتیجه ناگهان اطلاعات بسیاری در وب منتشر شد. بدین ترتیب پیگیری همه اطلاعات و مراجعه به همه سایتها و حتی سایتهای مورد علاقه برای خوانندگان غیر ممکن شد. آیا می توان پذیرفت که اطلاعات مهم به دلیل کثرت سایتها و کمبود زمان از دسترسی کاربران دور بماند؟ روشن است که پاسخ "خیر" می باشد. با طرح سوالات بسیار دیگری از این دست، کم کم نیاز به تغییر در "وب 1" احساس شد.
به "وب 2" خوش آمدید!

مصاحبه منتشر شده از بنده در سایت بسیج دانش آموزی استان فارس که یکی از دانش آموزان زحمت تهیه اون رو کشیده بودند

اشاره:
آشنایی ما با ایشان برمیگرده به مجمع همفکری سال گذشته. یکی از دوستان باعث آشنایی ما با ایشان شد. برای شروع، کار ساخت سامانه شهاب را برای سازمان انجام داد و به این ترتیب ارتباط بیشتر گردید و حضور ایشان به عنوان مسئول فضای مجازی استان فارس رقم خورد.
مدرسه مجازی و استودیو دانش آموزی از دیگر ابتکارات ایشان می باشد. فارغ التحصیل رشته نرم افزار کامپیوتر است و هم اکنون دانشجوی رشته کلام و عقاید اسلامی....
آنچه می خوانید گفت و گوی خبرنگار بسیج دانش آموزی است با مهندس سعید رستگار مدیر فضای مجازی بسیج دانش آموزی فارس: